Bilimsel

Salpa Maggiore Balığı

Tarafından 24 Ocak 2014 tarihinde, Bilimsel kategorisinde yayınlanmıştır.

Protected by Copyscape Online Plagiarism Check

Şeffaf bir yapısı olan bu canlılar ilk kez Yeni Zelanda‘da keşfedildi. Salpa Maggiore Balığı çok detaylı bir bilgiye sahip değiliz.

 

Bir balıkçının ağına takılan Salpa Maggiore Balığı , diğer tüm deniz canlıları gibi bir kalbe ve solungaçlara sahip. Bu organlarını içlerindeki keseciklerde saklayan bu canlılar sürü halinde gezerler ve üremek için herhangi bir cinsel birleşime ihtiyaç duymazlar. Ayrıca iletişimlerini bir nevi elektromanyetik dalgalarla sağlarlar.

 

Salpa Maggiore Balığı

Salpa Maggiore Balığı

Ayrıntılı bilgiye sahip oldukça güncellenecektir…

 

 

English Version :

A transparent structure for the first time that these creatures were discovered in New Zealand. Salpa Maggiore fish do not have very detailed information.

 

Which is installed in a fisherman’s net Salpa Maggiore fish, other sea creatures have a heart and gills. This organ stores in vesicles in the domestic travel in swarms of these creatures to breed and do not need any sexual intercourse. We also provide communications with a kind of electromagnetic waves.

 

Detailed information will be updated regularly with …

Bookmark and Share
229

Yazar Hakkında

Korhan Coşan Ergün - http://kceseomedya.com/

Sakarya Üniversitesi - Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Öğrencisi , İnternete meraklı , Girişimcilik ruhu mevcut, hayalleri var ama destek yok :)

Yorum yapın

Son Eklenenenler
Çok Okunanlar
Korhan Coşan ERGÜN ile Dünya'ya Bakış...